Слухай онлайн
Політика

Чим займається в ЛМР Зубач крім хороводів з Москаленком?- Козловський

А хто зараз в Львівській міській раді займається проблемами аварійних труб? - депутат ЛМР Григорій Козловський озвучив інформаційний запит.

"Я так розумію, раніше цим займався Геннадій Васьків, він з нами зустрічався, мав якісь плани, дійсно виділялись якісь гроші, почався якийсь процес заміни. А зараз я так розумію, мав би тими питаннями Зубач займатись, а він крім того, що бігає по коридорах інтерв'ю дає я так зрозумів нічим іншим в міській раді не займається. І ще ходить з Москаленком на свої "Аум Сінрікьо" групи, кружки свої.

Любомир Зубач

Я розумію, що він з Верховної ради сюди прийшов з "зірочкою", але він крім кружків з Москаленком чимось займається чи ні? Чи вони лише за ручки там ходять і хороводи водять?", - зокрема озвучив запит до Львівської міської ради Григорій Козловський.

Депутат попросив з'ясувати повноваження та надати інформацію про те, хто у Львівській міськраді відповідальний за проблеми на водогоні.

Нагадаємо, 19 вересня, на сесії Львівської міської ради депутати призначили Любомира Зубача на посаду заступника міського голови з містобудування та затвердили персональний склад виконавчого комітету Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ