Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Депутатську комісію, котра аналізуватиме фінансовий стан „Львівтеплоенерго”, очолили Петро Адамик та Василь Попович

На сесії Львівської міської ради вирішили створити депутатську комісію, яку очолюватимуть два співголови – Василь Попович та Петро Адамик, яка буде проводити до 15 жовтня аналіз фінансового стану „Львівтеплоенерго” і кожного місяця звітуватиме про результати своєї роботи. З 20 червня через низький тиск газу перестали працювати ТЕЦ-1 та призупиняла свою роботу Львівська пивоварня, а також частина пекарень міста. Про це повідомив під час сесії директор „Львівтеплоенерго” Ігор Марчак.

Причиною такої призупинки є зниження тиску газу в трубах, оскільки в державі відсутні енергоносії, значне підвищення вартості енергоносіїв та через відсутність державної компенсації. Ціна, яка була встановлена на енергоносії 1 січня цього року, на 27,4% нижча за реальну, за якою газ відпускається, – по 210 гривень за 1000 кубометрів при реальних 267 грн за кубометр. Першого травня ціна газу стала 383 гривні. А з першого липня вона становитиме 687 гривень. З початку року „Теплоенерго” заборгувало 14 млн грн за газ, тому «Укргаз» не хоче визначати ліміт газу на наступний місяць. Тому можливо львів’яни не матимуть гарячої води.
Нагадаємо, з 14 червня 2006 року УМГ „Львівтрансгаз” ДК „Укртрансгаз” здійснило суттєве обмеження газопостачання на об’єкти теплозабезпечення комунальних теплопостачальних підприємств ЛМКП „Львівтеплоенерго” та ЛКП „Залізничтеплоенерго”. Причина цього обмеження полягає у заборгованості підприємств за спожитий у 2006 році природний газ (з початку року підприємства розрахувались на 70%). А це, своєю чергою, було спричинено неповними розрахунками споживачів перед теплопостачальниками (рівень розрахунків населення становить 89%), а також зростанням у 2006 році вартості природного газу при незмінних тарифах на теплову енергію.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ