Слухай онлайн
Cуспільство

Депутати ЛМР заявили про шахрайство з тарифами на перевезення

Депутати ЛМР заявили про шахрайство з тарифами на перевезення. Про це повідомив депутат ЛМР Ігор Зінкевич.

Як зазначив Ігор Зінкевич, після детального вивчення проектів регуляторних актів щодо підвищення вартості проїзду було виявлено ряд невідповідностей, які можна трактувати, як або службова недбалість працівників Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, або як свідоме намагання ввести членів виконавчого комітету Львівської міської ради та громадськість Львова у оману, тобто шахрайство.

  1. Встановлення диференційованої вартості проїзду за одну й ту саму послугу – 6 гривень у смартфоні та 7 у водія – не передбачена чинним законодавством.
  2. Інформація про збитки «Львівелектротрансу» не відповідає дійсності.
  3. У проекті рішення немає жодного обґрунтування розрахункового тарифу.
  4. Чиновники хочуть перекласти на плечі простих пасажирів компенсування перевезення пільговиків.
  5. Не наведено жодного обґрунтування тарифу у 8 гривень на проїзд у автомобільному громадському транспорті.

"Маємо підозру, що причиною неякісної підготовки проектів рішень виконавчого комітету щодо підвищення вартості проїзду є низький рівень фахової підготовки керівника Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Олеськіва Ореста Ігоровича, який, відповідно до біографічних даних, не має ані транспортної, ані юридичної освіти, тому допустив під час підготовки документів значні помилки", - наголосив Ігор Зінкевич.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");