Учора, 27 січня, Львівська міська рада узаконила протокол зборів депутатів міської ради біля пам’ятника Степану Бандері, 13 січня, цього року. За відповідне рішення проголосувало 74 депутати.
Депутати Львівської міської ради прийняли заяву у відповідь на ухвалу Вищого адміністративного суду України, який визнав недійсним Указ Президента України «Про присвоєння С. Бандері звання Герой України». Заява аналогічна тій, що ухвалили депутати Львівської обласної ради.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ