Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Держпрограму оренди з правом викупу може бути запущено через "Укрфінжитло"

ПрАТ "Українська фінансова житлова компанія" ("Укрфінжитло") удосконалює програму доступного іпотечного кредитування "єОселя" та розробляє нові, зокрема програму оренди з правом викупу.

Про це пише видання Інтерфакс з посиланням на пресслужбу Укрфінжитла". 

У відповіді на інформзапит зазначено, що у відповідь на соціальний запит на доступне житло, який зріс унаслідок війни, триває робота не лише над удосконаленням програми пільгового кредитування "єОселя", а й розробка двох потенційних продуктів: оренди з правом викупу та соціальної оренди.

Зазначається, що "Укрфінжитло" зараз активно працює над першим. Формат rent to own не новий, він досить популярний, зокрема, в європейських країнах, досвід яких експерти компанії зараз вивчають, щоб зробити українську модель максимально вигідною та дієвою. Формат rent to own передбачає, що людина спочатку орендує вибране житло протягом обмеженого періоду часу разом зі сплатою орендних платежів, накопичує кошти на сплату першого внеску і потім угода перетворюється на звичайний кредит.

"Поки що не готові озвучувати деталі щодо ставок, термінів і учасників. Більше конкретики ви почуєте після всіх етапів обговорення з представниками уряду", - повідомили у пресслужбі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ