Слухай онлайн
Cуспільство

Десятки тисяч людей вийшли на ЛГБТ-марш у Варшаві

Десятки тисяч людей приєдналися до ЛГБТ-маршу в Варшаві в суботу у той час, як права ЛГБТ-спільноти продовжують перебувати у епіцентрі виборчої кампанії в Польщі. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.
Десятки тисяч людей вийшли на ЛГБТ-марш у Варшаві. Фото: Reuters

До прайду долучилися в основному молоді люди, одягнені в яскравий одяг. Вони йшли вулицями, танцювали, співали і несли веселкові прапори.

Представник мерії Варшави повідомив, що в параді очікувалась участь близько 50 тисяч осіб, тоді як в 2018 році, за оцінками, взяли участь 45 тисяч.

Правляча консервативна партія "Право і справедливість" (PiS) в останні місяці посилила свою опозицію щодо питання ЛГБТ, заявляючи, що підтримка опозицією прав ЛГБТ-спільнот загрожує польській культурі.

PiS зробила загрози, пов'язані з ЛГБТ-рухами, важливою частиною своєї кампанії на виборах до Європейського парламенту минулого місяця. Ця тема, ймовірно, залишиться головною темою напередодні загальнонаціональних виборів восени.

Варшава вважається більш ліберальною та толерантною, ніж консервативні сільські райони країни, де PiS має високу підтримку.

Європейська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...