Слухай онлайн
Економіка

Діяльність управління по боротьбі з відмиванням доходів при ДПА у Львівській області принесла державі понад 3,5 млн грн

Діяльність управління по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, при ДПА у Львівській області принесла державі 3 млн 577 тис. грн – такі підсумки роботи управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, при ДПА у Львівській області у 2006 році, – повідомляє відділ зв’язків із громадськістю ДПА у Львівській області.
Як повідомляють податківці, у 2006 році управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, при ДПА у Львівській області провело низку заходів, у результаті яких донараховано до бюджету 1 млн 229 тис. грн, стягнуто до бюджету, в тому числі у вигляді штрафів, 2 млн 111 тис. грн, та стягнено по кримінальних справах 237 тис. грн.
Згідно з інформацією ДПА, минулого року було проведено 34 документальні перевірки СПД спільно з управлінням аудиту та 36 позапланових перевірок на виконання доручень та постанов слідчих в ході розслідування кримінальної справи, а також 48 зустрічних перевірок. Як наслідок зменшено від’ємне значення податку на прибуток (збитки) на загальну суму 327,0 тис. грн та зменшено бюджетне відшкодування ПДВ на загальну суму 175,0 тис. грн.
Ще працівники управління провели 13 досліджень фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, у результаті яких виявили легалізований дохід на загальну суму 91,8 млн грн.
Резервом для збільшення надходження коштів до бюджету стали матеріали перевірок по 15 підприємствах на суму 63 млн 236 тис. грн, які знаходяться на апеляційному узгодженні.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ