Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

Для молоді Львівщини розпочався духовно-просвітницький табір

У селі Лисовичі Стрийського району стартував молодіжний проект «Духовно-просвітницький табір з нагоди 155-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького для молоді та молоді з особливими потребами».

Як повідомили в прес-службі ЛОДА, табір має на меті усвідомлення молоддю національної своєрідності, глибшого пізнання Бога, шляхи подолання життєвих випробувань, здобуття нових знань та навичок, виховання любові та гордості за власну державу, усвідомлення громадянського обов’язку та зміцнення якостей патріота України.

Впродовж трьох днів молодь Львівщини здобуде знання з основ християнства, формування активної громадянської позиції, що дасть можливість в подальшому молодій особі використовувати набуті знання для свого особистого розвитку та для подальшої роботи з молоддю в своїх громадах.

На учасників табору чекають різноманітні культурно-духовні ініціативи, а саме: година духовності «Андрей Шептицький - молоді», катихизації, бесіда наодинці, постановки сценок за Біблійними сюжетами; командні ігри; майстер-класи; перегяд фільмів просто неба.

Заключною подією заходу стане пізнавальна мандрівка молоді Баржавськими полонинами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ