Слухай онлайн
Cуспільство

Для придбання житла дітям-сиротам на Львівщині планують скерувати 8 млн грн

Сьогодні, 4 лютого, на засіданні постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку затвердили Регіональну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2021-2023 роки. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

Відтак, члени комісії проголосували за виділення 8 мільйонів гривень на придбання житла вищезазначеним категоріям у 2021 році.

Кінцеве фінансування Програми мають затвердити депутати під час сесії Львівської обласної ради, яка запланована на 16 лютого.

Нагадаємо, що перш ніж придбати житловий об’єкт, Комісія з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області перевіряє його на дотримання усіх норм.

Як розповів заступник начальника служби у справах дітей Львівської ОДА Роман Хлопецький,  у 2020 році у межах обласної програми для 33 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, загалом придбали 25 житлових об’єктів за майже 13 млн грн. 

Житло придбали для дітей з міст: Борислава, Дрогобича, Нового Роздолу, Стрия, Червонограда; Бродівського, Буського, Жовківського, Кам'янка-Бузького, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Радехівського, Турківського, Яворівського районів, а також Давидівської та Славської ОТГ. 

Співфінансування з місцевих бюджетів тоді склало 5 млн 842 тис. грн.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ