Слухай онлайн
Cуспільство

Для школярів Львівщини вже придбали 54 автобуса

Комісія з питань освіти розглянула звіт про виконання обласної програми. Про це сьогодні, 5 серпня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.
Фото - Гал-інфо.

Сьогодні, 4 серпня, відбулось засідання постійної комісії з питань освіти і науки. Участь у засіданні взяли заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, директор департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска. 

Постійна комісія заслухала інформацію департаменту освіти і науки Львівської ОДА про стан виконання у I півріччі 2020 року обласної «Програми розвитку освіти Львівщини на 2017 – 2020 роки», яка успішно релізовується в області. Олег Паска прозвітував про використання коштів, а також про плани на наступний квартал і ддо кінця року. Також закликав членів комісіх активно долучатися до розробки Програми на наступних 5 років, подавати свої пропозиції до департаменту. 

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував Комісію про виконання обласного бюджету за 7 місяців,  про особливості фінансування освіти області з державного та обласного бюджетів. 

Особливу увагу Іван Собко приділив ефективному використанню коштів державних освітніх субвенцій, таких як: закупіля "Школяриків", "Нової української школи", "Спроможної школи для кращих результатів".

"Фінансування здійснюється ритмічно. Території отримують необхідний фінансовий ресурс, за який закуповується необхідна техніка, устаткування, ремонтуються харчоблоки та їдальні", - додав Іван Собко. 

Окрему увагу приділили успішній реалізації Програмі розвитку освіти Львівщини, адже в її межах придбали вже 54 шкільні автобуси, які відправили в райони, ОТГ. «Школярики» отримали Судововишнянська, Радехівська, Великомостівська, Лопатинська ОТГ, Перемишлянський, Старосамбірський райони.

У межах засідання Комісії відбулися обговорення щодо підготовки шкіл та садочків до нового навчального року. Комісія розглянула пропозиції  та зауваження, які опісля скерували до департаменту освіти та науки Львівської ОДА. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ