Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Для учасників бойових дій стартувала унікальна програма з працевлаштування

У Львові для ветеранів та ветеранок провели День кар’єри, щоб допомогти перекваліфіковуватись та продовжувати рухатись в бажаному напрямку.
Фото: Гал-інфо

Охочі не лише дізнались про можливості працевлаштування, а й взяли участь у цікавих майстер-класах та навіть отримали практичні поради – як, наприклад, підготуватися до співбесіди чи скласти резюме. Презентували себе перед ветеранською спільнотою десятки компаній. Основними спікерами були шість компаній, які першими підписали меморандум і зголосилися презентувати свою роботу.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що понад 30 тисяч львів’ян зараз на фронті, ці люди проходять страшні моменти свого життя: війна, біль, втрати. Важливо мати терпіння та вміння вислухати, зрозуміти один одного.

“Для нас дуже важливо, щоб кожна людина, якої торкається війна, щоб вона знаходила в собі сили разом з нами всіма і продовжувала жити в цей час. Кожна компанія, яка буде брати ветеранів, повинна розуміти, що ця людина пройшла шалені випробування. Менеджер, який бере на роботу людей, які пройшли війну, має мати певні навики та  вміння працювати з ветеранами”, - наголосив Андрій Садовий.

Керівник Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Андрій Жолоб розповів, найважливіше в роботі - добре ставити один до одного. Абсолютно адекватний процес, що військові були там і тепер час комусь іншому там бути. Звісно, бізнесу не дуже зручно, адже вони втрачають своїх працівників. Саме тому День кар’єри для ветеранів та ветеранок - можливість допомогти один одному, щоб утримати економіку держави.

“20 років я працював в цивільній медицині і два роки я працював у військовій оперативній хірургії на різних напрямках фронту. Після цього я не хочу мати нічого спільного із медициною. Тобто, це є перекваліфікація - те, чого без війни, на жаль, дуже бракувало - можливості перекваліфіковуватись, навчитися тому, що ти хочеш. Я взагалі ціле життя хотів займатися музикою і мені треба було аж війни, щоб зрозуміти, що я хочу жити так як я хочу”, - зазначив Андрій Жолоб.

Керівниця відділу підбору персоналу ПРАТ «Концерн Хлібпром» Інна Овчаренко поділилась, що працівники компанії чекають та підтримують понад 100 колег, які зараз на фронті. Тому компанія готова працювати з людьми, які повертаються з війни.

“Якщо людина мала професію до того і хоче продовжувати рухатись в тому напрямку - ми раді допомогти та довчити. Якщо людина хоче перекваліфікуватися - ми готові навчати. Також будемо підбирати таку роботу, щоб людям було максимально комфортно”, - розповіла Інна Овчаренко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ