Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Дніпро очищають від оголошень про відпочинок у Криму

У Дніпропетровську ініціювали акцію «очищення міста від кримського спаму», повідомила волонтерка координаційного центру допомоги переселенцям «Допомога Дніпра» Людмила Хапатько.

За її словами, необхідно очистити місто від оголошень, що агітують за літній відпочинок в окупованому Криму та рекламують перевезення до Криму. Такими оголошеннями майорять зупинки, паркани й стовпи, до того ж, найчастіше вони приклеєні в заборонених місцях.

Як повідомила волонтерка, у результаті першого «рейду», який тривав близько двох годин, їй вдалося зібрати близько 5 кілограмів таких оголошень. Їх волонтерка планує здати в макулатуру.

За словами Хапатько, найбільше її здивувало те, що такі рекламні оголошення були розклеєні навпроти обласного військкомату, де відбуваються збори українських бійців.

Ініціативу волонтерки підтримали користувачі соціальних мереж, які планують організувати схожі «рейди» у своїх районах. Дехто навіть пропонує розпочати збір підписів під петицією за заборону реклами відпочинку в окупованому Криму.

Радіо Свобода

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ