Слухай онлайн
Економіка

До нового року на Грибовицькому сміттєзвалищі запрацює установка фізико-хімічної очистки інфільтратів

До нового року на Грибовицькому сміттєзвалищі запрацює установка фізико-хімічної очистки інфільтратів – про це „Гал-info” повідомив начальник УКБ ЛМР Богдан Коваль. За словами Коваля, очистку інфільтратів на сміттєзвалищі проводитиме рівненська фірма „ВКО”, установка якої зможе очищати 15 кубометрів протягом доби. Відповідно до технічних норм установка з 85% інфільтрата виходитиме чиста вода, яку спрямовуватимуть в рівчаки. А 10-15% сміття після переробки буде у вигляді сухого залишку, який захоронятимуть на самому сміттєзвалищі. Решту концентрату будуть утилізувати.
За словами Коваля, установку буде змонтовано приблизно до 25 листопада. Після чого почнуться її випробування і в кінці року вона почне працювати. Вартість установки становить 500 000 гривень. „Ми відмовилися від установки одного з німецьких виробників, яку нам пропонували через те, що вона, окрім високої ціни -- 700 000 євро, – вона потребувала реагентів, які потрібно було також завозити з Німеччини. Крім того, після очистки залишалось 30% інфільтрата, який було б потрібно утилізовувати або захоронювати. Тому ми уклали угоду з рівненською фірмою, в якої вигідніші умови”, – зазначив Богдан Коваль.
Також він повідомив, що до кінця року на сміттєзвалищі буде встановлено дві електронні ваги для сміття, які потрібні для того, щоб контролювати кількість сміття, яке завозиться на сміттєзвалище, і які матимуть радіологічний контроль. Крім того, Богдан Коваль повідомив, що зараз ведуться роботи по будівництву пункту пропуску на сміттєзвалище „Збиранка”, а також буде розширено та впорядковано дорогу на сміттєзвалище.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...