Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Дрогобицький педагогічний університет в травні зібрав рекордну суму донатів

У Франковому виші триває доброчинний проєкт «Франко-дрон», який стартував три місяці тому за ініціативи студентів. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.
Фото: Дрогобицька міська рада

У межах проєкту відбуваються благодійні концерти, ярмарки та інші заходи. Завдяки активності й небайдужості університетської спільноти  впродовж березня-квітня вдалося зібрати загалом 145,73 тис. гривень. За ці кошти було придбано одинадцять FPV-дронів для військових ЗСУ.

У травні до університетського збору долучилася студентська профспілка та працівники бібліотеки Дрогобицького вишу. Загальна сума доброчинних внесків склала 89 340,00 гривень, це – найбільший збір, який зроблено за місяць.

Як зазначає пресслужба педуніверситету – кошти уже передали дрогобицькому волонтеру Володимиру Бараняку. За його словами – придбані дрони будуть передані військовим 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Йдеться про чотири дрони-камікадзе й один потужніший дрон багаторазового використання, вартість якого 27 тис гривень. На решту суми закуплять додаткові комплектуючі до дронів.

Володими Бараняк висловив подяку університету за потужну підтримку воїнів Збройних сил України.

Збір коштів на «Франко-дрони» триває – викладачі й студенти Дрогобицького вишу й надалі будуть об’єднувати зусилля, активно донатити, щоб допомагати фронту і наблизити Перемогу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ