Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

Два «трупи» і вакансія у Львівській ОДА

В Україні кадрові призначення на відповідальні державні посади відбуваються непрозоро і на підставі особистих домовленостей. Після того, як опозиція, прогнавши бандита Януковича, прийшла до влади, у цій царині анічогісінько не змінилось. Про це свідчить історія довкола посади директора департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА, яка тривалий час залишається вакантною. Історію Гал-інфо розповіли знаючі люди.

Отож, в короткому часі після того, як написав заяву на звільнення екс-директор департаменту охорони здоров`я ЛОДА Ростислав Ступницький, і 26 березня голова ОДА Ірина Сех підписала розпорядження про його звільнення, було названо два головних претенденти на головного медика Львівщини: Наталія Готь та Богдан Чечотка.

Наталія Готь на цей час є заступником головного лікаря з медичної частини Львівської обласної клінічної лікарні.

Богдан Чечотка - депутат Львівської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я, материнства та соціального захисту, головний лікар Миколаївської комунальної центральної районної лікарні.

Наталія Готь вже якось пробувала обійняти високу посаду в обласній охороні здоров`я – одразу по Помаранчеві й революції у 2005 році. Однак тоді головним став хірург-афганець Ігор Герич. Цього разу шанси амбітноїжінки більш ніж реальні, адже голова Львівської ОДА Ірина Сех підтримує її кандидатуру. Проте противники її призначення встигли поспілкуватися з міністром охорони здоров`я Олeгом Степaновичем Мусієм. Розмова справила належне враження. У стані афекту від почутого міністр сказав мало не буквально: «Призначення Готь? Тільки через мій труп».

Тим часом 12 травня міністр Олeг Мусій, який роджений 1965 року у Сокальському районі, відзначав свої уродини. У Львівської ОДА, не підозрюючи про стан афекту, вирішили, що час настав. Подзвонили, щиро привітали і принагідно повідомили, що Наталя Готь – це те, що треба. Однак міністр відповів, що у нього інша думка і попросив прислати подання на Богдана Чечотку. «Тільки через мій труп», – почув міністр у відповідь.

А тим часом 26 червня мине три місяці, як департамент охорони здоров`я Львівської ОДА залишається нічийний. І точно відомо, хто від цього страждає найбільше, – мешканці Львівщини, які потребують медичної допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ