Слухай онлайн
Cуспільство

Електронні підручники для 9 класу вже у вільному доступі

Першими у вільний доступ потрапили електронні версії шкільних підручників для 9-го класу від видавництва "Ранок".

Незабаром Перше вересня. Традиційно, актуалізувалося питання про вчасне забезпечення школярів новими шкільними підручниками. Цього року, згідно оновленої навчальної програми, за державний кошт були перевидані підручники для 9-го класу. Як повідомив МОН України, станом на 17 серпня, відповідальними структурами вже прийнято для відправлення в навчальні заклади 186 найменувань. Загалом це більш ніж 8 млн. підручників, які складають майже 96 відсотків від загальної кількості держзамовлення. Доставку планують здійснити до середини вересня.

На сьогоднішній день, альтернативою друкованої версії слугують електронні підручники, які вітчизняні видавці вже почали надавати МОН. Нагадуємо, що з 2017 року публікація електронних версій у вільному доступі є обов'язковою вимогою Міністерства освіти.

Традиційно, першим, повний обсяг своєї частки держзамовлення надрукувало харківське видавництво «Ранок». Крім того, електронні підручники «Ранку» для 9-го класу вже розміщені у вільному доступі. Йдеться про 28 підручників з різних дисциплін українською та російською мовами.

Зазначену літературу можна знайти на сайтах видавництва «Ранок» www.ranok.com.ua і http://interactive.ranok.com.ua/ в розділі «Підручники». Всі підручники отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Вони повністю відповідають новим навчальним програмам та друкованим оригіналам. Також підручники видавництва можна завантажити з ресурсу Інституту модернізації змісту освіти https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/.

«Електронні підручники нашого видавництва мають високу якість. Чим вони відрізняються від інших? Крім електронних версій підручників на сайті інтерактивної школи розміщені електронні доповнення. Це і тематичне відео, тести, он-лайн уроки, аудіо файли для вдосконалення іноземних мов, лабораторні роботи, методичні матеріали для вчителів», - повідомив генеральний директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов.

Для отримання доступу до навчальної літератури слід зареєструватися на сайті, скачати підручник або додаток до нього і встановити на будь-який зручний носій: комп'ютер, планшет або телефон.

Нагадуємо, що видавництво «Ранок» за власної ініціативи вже кілька років публікує електронні версії своїх підручників. Сьогодні з офіційного сайту видавництва можна безкоштовно скачати навчальну літературу для 4-х, 7-8 та 9-х класів.

Шановні педагогів та батьків! Сьогодні в мережі Інтернет існує безліч ресурсів, які пропонують завантаження шкільних підручників для загально-освітньої школи. Але, деякі не відповідають вимогам нової навчальної програми. Звертайте на це увагу та користуйтеся офіційними ресурсами видавництв та Інституту модернізації змісту освіти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");