Слухай онлайн
Спорт

Ф1 оголосила новий час старту гонок сезону-2021

Формула 1 підтвердила зміну часу старту гонок цього сезону – тепер перегони починатимуться рівно на початку години.

Як повідомляє портал f1-ukraine, одним із перших кроків, зроблених новими власниками Ф1 (компанією Liberty Media) у 2018 році, був відхід від звичного старту гонок на початку години (наприклад, 15:00) та перенесення старту на десять хвилин (15:10).

https://www.formula1.com/

Вважалося, що такий хід мав збільшити американську телевізійну аудиторію, адже телевізійні мовники могли залучити за цей час більше аудиторії та розповісти передумову перед Гран Прі.

Проте виявилось, що великі телеканали (як Sky Sport F1) все одно починали трансляції за годину до старту й за цей час видавали підготований матеріал, а такі локальні ретранслятори, як Setanta все одно вмикались за 5 хвилин до гонки, а той взагалі показували її в запису.

З огляду на те, що для самих треків та промоутерів Гран Прі початок гонки на початку години значно зручніший, адже до нього прив’язуються майже всі події на трасі та гонки підтримки, було вирішено повернутись до старту перегонів Ф1 о 15:00 (для більшості автодромів).

У заяві Ф1 зазначається: «Деякі мовники зазвичай виходять в ефір за годину, отже, їм вистачить часу передати напруженість та емоції, що характеризують хвилини перед початком кожного Гран Прі.

Завдяки цій зміні телеглядачі стануть ближчими до команд та водіїв й повною мірою насолоджуватимуться видовищем, запропонованим безпосередньо перед тим, як погаснуть червоні вогні».

У 2021 році більшість європейських перегонів стартує о 15:00 (GMT), й лише гонка в Баку отримає старт о 16:00.

Відкриття сезону на Гран Прі Бахрейну розпочнеться о 18:00, тоді як час старту нічної гонки для Сінгапуру (20:00) та Саудівської Аравії (19:00) буде пізніше звичних.

Канада, Японія та Америка почнуться о 14:00, а Мексика отримає найранішній старт року о 13:00 (за місцевим часом, звісно).

Ф1 також підтвердила, що п’ятничні практики залишаться, але їхній час скоротять до двох годин (одна практика – одна година). При цьому, від дводенних Гран Прі вирішили відмовитись. Принаймні, у сезоні-2021.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ