Фанат Роналду став перед ним на коліна під час матчу Португалії з Боснією й Герцеговиною

Матч Португалії з Боснією й Герцеговиною у відборі на Євро-2024 перервали через фаната.

Вболівальник вибіг на поле та обійняв Кріштіану Роналду. Футболіст відреагував на дії вболівальника з посмішкою.

Матч третього туру кваліфікації на чемпіонат Європи 2024 року відбувся у Лісабоні на стадіоні "Ештадіу да Луж". У ньому португальські футболісти претендували на третю поспіль перемогу у відборі. Натомість гості у межах відбору перед цим поєдинком набрали три очки завдяки звитязі над Ісландією на старті турніру.

Поєдинок у Лісабоні завершився перемогою з рахунком 3:0. Однак на початку другого тайму у матчі стався інцидент за участі Роналду.