Слухай онлайн
Cуспільство

Фонд держмайна віддасть під оренду фортецю XV століття в Кам'янці-Подільському

Частину Кам’янець-Подільсокої фотреці, що є історичною та архітектурною пам’яткою України, здадуть в оренду через онлайн-акціон. Мова йде про частину "Руської брами" з баштами та укріпленнями.

Про це інформують на сайті Фонду держмайна. 

"25 серпня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон  з оренди пам'яток архітектури національного значення, а саме частини Руської брами з баштами та укріпленнями, що знаходяться на балансі Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець» за адресою Хмельницька обл., місто Кам'янець-Подільський, вулиця Руська, 93", - йдеться у повідомленні.

Загальна площа активу – 210,2 м². До складу комплексу входять приміщення Казематної куртини (109,4 м²), Прибрамна башта (31,8 м²) та Напівбашта з галереєю (69 м²).

Стартова ціна оренди об’єкту складає  16 558,24 грн на місяць, а термін – 5 років. 

Наразі комплекс споруд перебуває у задовільному технічному стані, забезпечений електропостачанням потужністю 50 кВт. 

Актив розташований на території Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець», що є національним закладом культури та одним із семи «Туристичних чудес України». Також заповідник є одним із найстаріших на території України. Загальна площа заповідника сягає 121 га та налічує майже 200 пам’яток архітектури. 

З підвищенням інтересу до внутрішнього туризму в Україні постійно зростає потік відвідувачів до НІАЗ «Кам'янець». Саме тому оренда цього об’єкта має чудові перспективи розвитку власної справи, оскільки має вигідну площу, популярне серед туристів розташування, а також історичну, культурну та наукову цінність.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ