Слухай онлайн
Політика  |  Війна на Донбасі

"Формула Штайнмаєра" може бути відправною точкою у реалізації "Мінська", - ОБСЄ

Парламентська асамблея ОБСЄ, твердо відстоюючи захист територіальної цілісності та суверенітету України, вітає останні ініціативи РФ та України з узгодження тексту "формули Штайнмаєра", що може бути корисним в реалізації Мінських домовленостей.

Про це йдеться у заяві президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгія Церетелі, передає Укрінформ

"Конфлікт не може бути врегульований військовими засобами. Єдиним способом полегшити людські страждання на Сході України, особливо на тлі наближення зими, є покроковий підхід. Попри потребу деяких подальших роз'яснень та уточнень, так звана формула Штайнмаєра могла б стати реальною відправною точкою в досягненні прогресу з реалізації Мінських домовленостей", - заявив Церетелі.

За його словами, слід опиратися на цей імпульс, який надає затвердження тексту "формули Штайнмаєра", та забезпечити повне виконання Мінських угод.

Церетелі також додав, що ПА ОБСЄ готова, в разі необхідності, зробити свій внесок у проведення виборів на Донбасі, в разі досягнення домовленості щодо їх проведення.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський 1 жовтня заявив, що Україна погодила текст "формули Штайнмаєра". За його словами, вона передбачає схвалення в Україні тимчасового закону про особливий статус Донбасу, який стане постійним за умови, якщо ОБСЄ визнає місцеві вибори на цих територіях, які мають пройти за українським законодавством, демократичними.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");