Слухай онлайн
Культура  |  Здоров'я

Франція відкриває кордони для іноземних туристів

Уряд Франції вирішив із 9 червня відкрити кордони та почати приймати іноземних туристів. Для українців є обмеження, навіть для вакцинованих.

Про це повідомило Hromadske з посиланням на пресслужбу уряду Франції.

Обмеження будуть діяти залежно від того, яка епідситуація в тих країнах, звідки прибуватимуть мандрівники, та того, чи вакциновані вони проти коронавірусу.

Так, уряд розподілив країни світу на три зони: зелену, помаранчеву і червону. За ними визначають можливість і умови в'їзду іноземців до Франції.

До зеленої зони віднесли країни ЄС та Європейської економічної зони, а також Австралію, Японію, Південну Корею, Нову Зеландію та Ізраїль.

Вакциновані жителі цих країн зможуть в'їхати на територію Франції без тесту на коронавірус. Однак якщо людина не отримала щеплення, їй необхідно буде надати негативний ПЛР-тест або тест на антиген, зроблений не пізніше ніж за 72 години до прибуття.

У помаранчеву зону потрапили країни, де ситуація з коронавірусом залишається невизначеною, але їх вважають зоною поширення небезпечних штамів. Такими уряд Франції визначив більшість країн світу, зокрема й Україну.

Уже вакциновані жителі цих країн зможуть в'їхати до Франції за наявності негативного тесту, зробленого не пізніше як за 72 годин до поїздки, або антиген-тесту, зробленого не пізніше як за 48 годин.

Також за поважної причини можуть впустити й невакцинованих людей, але з тестом.

До червоної зони віднесли країни з важкою ситуацією з коронавірусом. Це зокрема ПАР, Бразилія, Туреччина та Індія. Жителі цих країн зможуть в’їхати до Франції лише за вкрай важливої причини, навіть якщо повністю вакциновані.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ