Сьогодні, 16 травня, у Львові в останньому турі Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги, жіноча команда "Галичанка", яка за тур до фінішу гарантувала собі здобуття чергових золотих медалей, перемогла з рахунком 31:24. срібного призера ужгородські "Карпати".
Відтак, "Галичанка" підтвердила статус найсильнішої команди України.
Львівські спортсменки всьоме поспіль стають чемпіонками. Після фінального свистка відбулась яскрава церемонія нагородження.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ