«Галичанка» - найкраща команда Балтійської ліги за підсумками першого туру

Гандболістки львівської «Галичанки» здобули максимальний результат на першому турі Балтійської ліги, що відбувся у Гродно (Білорусь).
Фото Романа Шарого

Найсильніша команда України здобула максимальний результат, святкувавши п'ять перемог у стількох матчах. Максимальний результат за підсумками п’яти матчів дозволив «Галичанці» очолити турнірну таблицю Балтійської ліги.

У першому матчі «Галичанка» обіграла схоже таки головного суперника у боротьбі за чемпіонство ліги «БНТУ-Бєлаз» з Мінська – 20:18. У наступних чотирьох матчах «Галичанка» хоч і перемагала, однак уже з дещо більшими розривами у рахунках. Гандбольний клуб з Гомеля «Галичанка» обіграла з рахунком 17:14, а господаря першого туру «Городнічанку» з Гродно - значно переконливіше – 23:14.

В останній змагальний день на «Галичанку» очікували два матчі з литовськими командами – «Жальгірісом» та ГК «Гарлявою». В обох матчах «Галичанка» перемогла доволі впевнено – 25:20 над «Жальгірісом» та 24:18 над ГК «Гарлява».

Нагадаємо, до матчів плей-офф усі матчі Балтійської ліги відбуватимуться у форматі два тайми по 20 хвилин кожен.

Наступний 2 тур Балтійської ліги відбудеться у Львові з 28 по 30 жовтня.