«Галичанка» двічі здолала найголовніших суперниць у восьмому турі чемпіонату України

Гандбольна «Галичанка» двічі перемогла основного конкурента – ужгородські «Карпати» на їхньому ж майданчику (24:18 та 19:17) й зміцнила своє лідерство у турнірній таблиці.

Матчі між львівською «Галичанкою» та ужгородськими  «Карпатами» по праву називають центральними в українській жіночій Суперлізі.  Адже вже кілька років саме ці дві команди суперничають за «золото» у чемпіонаті України. Три сезони поспіль перемогу здобуває львівська «Галичанка», «Карпати» хоч і наступають на п’яти, але задовільняються срібними нагородами. Так сталося і зараз у двох матчах восьмого туру поточного сезону, які приймали 8-9 лютого ужгородські гандболістки. Карпатівки нехай і дали гідний бій, проте потішити своїх вболівальників, які прийшли на матч, не спромоглися.

9 лютого у першій грі туру підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко перемогли з рахунком 24:18. І якщо після першого тайму «галичанки» мінімально випереджали суперниць – 13:12, то у підсумку зуміли збільшити свою перевагу до шести м’ячів.

“Галичанка”: Марина Коновалова (6 голів), Наталія Сабова (4), Ілона Гайкова (3), Наталія Савчин (3), Наталія Воловник (2), Анастасія Баранович (2), Мар’яна Маркевич (2), Софія Давидянц (2) – “Карпати” : Тетяна Кильч (4), Анна Лезінська (4), Софія Безрукова (4), Яна Готра (3), Анастасія Мелекесцева (1), Вікторія Гичка (1), Наталія Шипляк (1).

«Карпати» прагнули реваншу принаймні у другому матчі, який відбувся наступного дня, 10 лютого. Матч видався надзвичайно напруженим та адреналіновим.

Перший тайм завершився на користь команди Бориса Петровського – 7:8.  Вдавалося «Карпатам» утримувати мінімальну перевагу над гостями ще десять хвилин другого тайму – 11:12 (рахунок 41-ої хв. гри). На 44-ій хвилині «Галичанка» зрівняла рахунок 12:12. Майже до закінчення тайму боротьба точилася на рівних. За п’ять хвилин до фінальної сирени рахунок ще залишався нічийним – 16:16. Але на останніх хвилинах гри галичанкам вдалося влучити тричі, а карпатівкам лише раз. Отож, у підсумку «Галичанка» здобула перемогу з рахунком 19:17 та зберегла статус непереможної команди. Нагадаємо, що львів’янки не зазнали ще жодної поразки за всі вісім турів поточного сезону.

“Галичанка” : Марина Коновалова (4), Ілона Гайкова (3), Софія Давидянц (3), Наталія Савчин (3), Наталія Воловник (2), Анастасія Баранович (2), Наталія Сабова (1), Мар’яна Маркевич (1) – “Карпати” : Яна Готра (6), Софія Безрукова (5), Анна Лезінська (2), Наталія Шипляк (2), Тетяна Кильч (1), Вікторія Гичка (1).

Найрезультативнішими гравцями за підсумками двох матчів у складі «Галичанки» стали Марина Коновалова (10 голів), а також капітан Наталія Савчин та Ілона Гайкова – по 6 голів кожна.