«Галичанка» здобула вольову перемогу над «Карпатами»

Вчора, 17 жовтня, у Львові відбувся справжній гандбольний бій між лідерками української Суперліги – львівською «Галичанкою» та ужгородськими «Карпатами». Найзатятіші суперниці вперше зіграли між собою у новому сезоні чемпіонату України серед жінок 2018/2019.

Прогнозувалося, що гра буде дуже видовищною та напруженою, тож зібрала повні трибуни глядачів у палаці спорту «Галичина».  Підтримати своїх разом з іншими прихильниками “Галичанки” прийшли також відомі спортивні діячі Львова, львівський футзальний клуб «Енергія» (володар Кубка та Суперкубка України-2018), 2 Галицька бригада Національної гвардії України, а тон вечора задавали палкі та постійні вболівальники – ультрас команди.

У першому таймі команди йшли щільно, однак наздоганяти все ж довелося «Карпатам». За 10 хвилин до перерви «Галичанка» випереджала на три м’ячі – 8:5 (20-а хвилина). Проте ужгородські вовчиці, яким характеру теж не позичати, зуміли зрівняти рахунок за дві хвилини до закінчення тайму – 10-10.

Перша третина другого тайму пройшла у рівній боротьбі, але «Галичанка» була на один-два м’ячі попереду – 13:12 (40-а хв.). А ось після паритету на 42-й хвилині (14:14) надалі вперед вийшли «Карпати».  Відігруватись довелося вже львів’янкам, і на 49-у хв. матчу «Карпати» все ще переважали –  на два м‘ячі – 17:19. Зате в останній десятихвилинці гостям вдалося забити лише двічі, натомість господарки, підбадьорювані вболівальниками, зробили це сім разів, відповідно й перемогли – 24:21.

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга сезону-2018/2019

Перший етап. Третій з’їзний тур. Перший день.

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 24:21 (10:10)

17 жовтня. Початок – 18:00. Львів. Палац спорту «Галичина».

Судді: Тетяна Ракітіна, Ірина Ткачук (обидві – Київ).

Делегат ФГУ: Анатолій Міщук (Київ).

«Галичанка»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Ірина Стельмах (7 голів/1 з пенальті), Ілона Гайкова (6/3), Софія Давидянц (4), Олександра Фурманець (3), Мар’яна Маркевич (2), Наталія Савчин (1/1), Тетяна Череп (1), Ольга Братковська, Діана Дмитришин, Ірина Прокоп’як, Катерина Козак, Юлія Головко, Ольга Василяка, Тетяна Поляк.

Тренер  Василь Козар

«Карпати»: Єлизавета Воронько, Тея Чіковані – Яна Готра (5/2 з пенальті), Анна Лезінська (5/1), Анастасія Мелекесцева (5), Софія Безрукова (3), Олена Пилипюк (2), Анна Тріфонова (1), Каріна Байрак, Ольга Макаренко, Катерина Купчак, Наталія Шипляк, Анна Гававка, Мілана Шукаль, Тетяна Соловйова, Катерина Фенинець.

Головний тренер – Віктор Чернов

Семиметрові: 6 кидків/5 реалізовано (забили Гайкова (3), Савчин, Стельмах/не влучила Савчин) – 3/3 (забили Готра (2), Лезінська)

Штрафний час: 8 – 6

Попередження: Ірина Стельмах, Тетяна Поляк – Анна Тріфонова, Анна Гававка.

Сьогодні, 18 жовтня о 15 год., відбудеться другий матч між «Галичанкою» та «Карпатами».