Гандбольна "Галичанка" - за крок до п’ятого поспіль чемпіонства

Львівський гандбольний клуб впевнено продовжує боротьбу за золоті медалі.

14 квітня у Южному відбувся стартовий матч другого туру другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги сезону 2018/19, у якому зустрілися миколаївський “Реал” та львівська “Галичанка”.  У наднапруженому матчі команди йшли м’яч в м’яч: за рівного рахунку відправились на перерву – 12:12, не здавали позицій й у другому таймі – за дев’ять хвилин до закінчення гри на табло світився нічийний результат – 19:19.  Проте львів’янки на класі вирвали перемогу – і не мінімальну, а з перевагою у три м’ячі – 24:21.

“Реал” – “Галичанка” – 21:24 (12:12)

«Реал»: Ірина Никифорук, Владислава Граненко – Світлана Аксьонова 9, Лілія Рябокінь 5, Христина Бабій 3, Діана Червякова 2, Леся Донець 1, Ольга Шлюхтіна 1, Анна Дереклєєва, Дарія Каганець, Катерина Тримпол, Тетяна Борейчук, Наталія Ситенька, Майя Наімі.

«Галичанка»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Ілона Гайкова 6, Тетяна Поляк 5,Олександра Фурманець 4, Мар’яна Маркевич 3, Ольга Василяка 3, Наталія Савчин 2,  Анастасія Баранович 1, Ірина Стельмах, Софія Давидянц, Ольга Братковська, Діана Дмитришин, Тетяна Череп, Ірина Прокоп’як, Юлія Головко.

Пенальті: 3/2 – 6/5

Штрафний час: 12 – 10

Отож,  львівська команда здобула третю поспіль перемогу у другому турі Суперліги! Нагадаємо, що у  першому турі   другого етапу чемпіонату України (27-29 березня, Ужгород)  «Галичанка» здолала господаря туру – ужгородські «Карпати» – 27:26 та миколаївський «Реал» – 22:17.

15 квітня о 12:00 “Реал” зустрінеться з “Карпатами”.  А вже 16 квітня о 12:00 відбудеться центральний  поєдинок  туру – “Галичанка”- “Карпати”, результат якого може стати доленосним. Адже в разі перемоги “Галичанка”  достроково оформить чемпіонство – п’яте поспіль.