ГК "Галичанка" виграв у ГК "Реал" з рахунком 40-20

Сьогодні, 5 жовтня, відбувся другий матч між львівською "Галичанкою" та миколаївським "Реалом" в межах третього туру чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги. Про це повідомили у прес-службі ГК "Галичанка".

Нагадаємо, що вчора, 4 жовтня, у першому матчі перемогу здобула Галичанка з рахунком 34 :29, однак Реал також непогано зіграв. Отож, сьогодні очікувалось, що підопічні Наталії Пархоменко зберуть всі сили, аби взяти реванш за вчорашню поразку.

Початок матчу засвідчив серйозність намірів гостей: вони відкрили рахунок, повели у ньому і вже на 11-у хвилину гри випереджали Галичанку на 3 м'ячі - 3-6.

Встановити паритет господаркам вдалося на 17-й хвилині 7 - 7.

Відтак Галичанка стрімко пішла вперед, забивши до кінця першого тайму ще 11 м'ячів, натомість Реалу вдалося вразити ворота суперника лише чотири рази. Отож, на перерву команди відправились за комфортної переваги господарок 18-11.

У другому таймі Реал не зміг нічого протиставити "Галичанці". Львів'янки забили ще 22 м''ячі, миколаївки - лише 9, і гра закінчилася з рахунком 40 - 20.

Голи:

"Галичанка": Мар'яна Маркевич 8, Анастасія Мелекесцева 5, Анастасія Баранович 6, Майкут Христина 4, Катерина Козак 4, Діана Дмитришин 4, Юлія Головко 3, Тетяна Поляк 3, Наталія Савчин 2, Ірина Прокоп’як 1.

"Реал": Світлана Аксьонова 5, Наталія Ситенька 5, Каганець Дарина 3, Анастасія Дереклєєва 2, Лілія Рябокінь 2, Екатерина Тримпол 1, Екатерина Ткаченко 1.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, львів’яни здобули бронзу у фіналі спортивних ігор “Козацька наснага”.