Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Голова ДАБІ не пройшов випробувальний термін

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Сергій Кузьмін не пройшов випробувальний термін. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.

"Я сьогодні підписав лист на Кабінет міністрів щодо не проходження випробувального терміну головою Державної архітектурно-будівельною інспекцією. Крім простих питань, які стосуються ненадання доступу до державної таємниці у зв’язку із неправдивими відомостями, - питання не провадження електронного кабінету, не підготовки реструктуризації ДАБІ, питання збільшення відмов від 20% до 70% сьогодні не дає можливості написати, що людина пройшла", - зазначив віце-прем'єр.

З його словами, випробувальний термін для голови ДАБІ тривав три місяці, протягом яких він не зміг реалізувати поставлені перед ним завдання.

При цьому Прем'єр-міністр Володимир Гройсман додав, що з огляду на різке збільшення кількості відмов ДАБІ рішення про не проходження головою ДАБІ випробувального терміну треба ухвалити негайно.

УНН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ