Слухай онлайн
Економіка

Господарський суд оштрафував ТзОВ “АЙПІЄ – Л” на суму понад 331 тис. грн

Учора, 13 березня, відбулося засідання Господарського суду, під час якого було винесено постанову – позов задовільнити повністю і стягнути з ТзОВ “АЙПІЄ – Л” у дохід Державного бюджету 331 тисячу 778 гривень штрафу та 1700 гривень судового збору. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради з посиланням на голову постійної депутатської комісії етики, законності, самоврядування і зв’язків ради Львівської міської ради Андрія Стецьківа.
Текст заяви Андрія Стецьківа щодо цього питання подаємо повністю:
„Епопея відносин Львівської міської ради з ТзОВ “Айпіє-Л”  стосовно незаконного будівництва  і розбудови ринку “Південного”  триває у різних площинах. Як відомо, працює відповідна комісія, але разом з тим Львівська міська рада і її виконавчі органи вживають низку заходів, щоб привести наші відносини до правових норм.
Відповідно Інспекція держархбудконтролю Львівської міської ради разом з групою депутатів встановила факт незаконного будівництва  одного з корпусів на так званому ринку “Південному”. У процесі, коли це було встановлено, інспекція держархбудконтролю винесла постанову про накладання  штрафу у розмірі 50 відсотків від вартості незаконної будівлі - в розмірі 331 тисячу 778 гривень.
У встановлений час ринок ТзОВ “Айпіє-Л” не сплатило цього штрафу. Відтак інспекція Держархбудконтролю подала позов у Господарський суд. Учора, 13 березня, відбулося засідання Господарського суду, під час котрого було винесено Постанову – позов задовільнити повністю і стягнути з ТзОВ “Айпіє – Л” у доход державного бюджету 331 тисячу 778 гривень штрафу та 1700 гривень судового збору.
Йдеться про те, що міська рада, на мою думку, зробила один із прецендентів, про те, що можна у таких питаннях досягнути законності, якщо діяти правильно і фахово. Я вважаю, що цей фактор є показовим у кількох площинах.
 По-перше, це рішення (звичайно, що воно ще не остаточне, тому що ТзОВ “Айпіє-Л” може оскаржувати його і цей процес може тривати), але одна із перемог досягнута.  Дане рішення суду доводить, що ми діємо у правильному напрямку,  суд підтверджує, що наші вимоги до “Айпіє-Л” правильні, що маємо справу із незаконним будівництвом, і що воно здійснюється з порушенням норм, що це самовільно захоплена земля. По одному з об’єктів це доведено. Якщо таким чином діяти крок за кроком, думаємо, що ми  доведемо до ладу ту ситуацію, яка склалася з ринком “Південний”. Тільки треба діяти більш наполегливо, послідовно і братися за кожен об’єкт, крок за кроком. Вважаю, що це рішення є позитивним, маю надію, що наступний склад Львівської міської ради не тільки по цьому об’єкту, а й по багатьох інших наведе  порядок у  Львові. Я вважаю, що такі речі важливі ще з іншого аспекту - коли  такі  справи доводяться до позитивного рішення, то це є своєрідною  профілактичною роботою із запобігання  порушень іншими  суб’єктами господарювання”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...