Слухай онлайн
Економіка

Гройсман скасував наказ про перепідпорядкування "Укртрансгазу"

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман скасував наказ Мінекономіки від 7 вересня, згідно з яким управління ПАТ "Укртрансгаз" було передано міністерству, - Лівий берег.

"Наказ скасовано, але згодом "Укртрансгаз" буде підпорядкований безпосередньо акціонеру "Нафтогазу", тобто уряду", - повідомив співрозмовник.

Передбачають, що передача УТГ в управління Кабміну відбудеться після рішення Стокгольмського арбітражу.

Нагадаємо, МЕРТ 7 вересня внесло зміни у статут "Нафтогазу України", згідно з якими фактично поклало на себе функції управління компанією "Укртрансгаз".

Після скандалу МЕРТ пояснило рішення забрати "Укртрансгаз" у своє управління необхідністю виконувати зобов'язання в межах Третього енергетичного пакету Євросоюзу.

"Нафтогаз" у відповідь заявив, що рішення МЕРТ забрати "Укртрансгаз" у своє управління жодним чином не спрямоване на виконання Україною зобов'язань Третього енергетичного пакету і ставить під загрозу отримання кредитів на закупівлю газу для опалювального сезону.

ЄБРР, який розробляв реформу корпоративного управління "Нафтогазу", зажадав скасувати рішення МЕРТ. 17 вересня Гройсман пообіцяв вирішити це питання, а 19 вересня Мінекономіки призупинило рішення про перепідпорядкування "Укртрансгазу".

Лівий берег

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");