Слухай онлайн
Економіка

Інвестори планують збудувати на Золочівщині завод на 400 робочих місць

У Золочівському районі представники київської компанії “Нові Продукти” мають намір збудувати завод із виготовлення напоїв. У будівництво хочуть інвестувати – 15 -20 млн доларів. Про це повідомили 2 квітня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

Про це сьогодні йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького з інвесторами.

Як зазначили представники компанії, на сьогодні проводять геолого-розвідувальні роботи для визначення потенційного місця розташування виробництва.

"На підприємстві ми хочемо працевлаштувати близько 400 осіб. Станом на сьогодні у нас є виробництво у Жашкові на Черкащині, де люди отримують 16 -20 тисяч зарплати. Замкнута виробнича система на підприємстві  забезпечує економію водного ресурсу і виключає негативний вплив на довкілля”, - наголосив співвласник компанії Геннадій Невесенко.

Під час зустрічі інвестори звернулись до очільника області з проханням посприяти у будівництві під’їзних шляхів до підприємства та з приєднанням до електромереж. У відповідь Максим Козицький запевнив їх у підтримці.

“Ми вітаємо всі бізнес-пропозиції щодо екологічного виробництва, які сприятимуть розвитку наших громад. Будемо допомагати  вирішити питання дозвільного характеру”, - підкреслив Максим Козицький.

Зазначимо, сьогодні компанія «Нові Продукти» експортує свою продукцію у 19 країн світу, серед яких Китай, Італія, Німеччина, Чехія, Угорщина, Ізраїль, Білорусь, Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія та інші. Штат співробітників підприємства складає понад 1 500 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ