Слухай онлайн
Економіка

Ірландська корпорація CRH завершує угоду про купівлю Миколаївського цементного заводу

Найближчим часом має бути остаточно завершена угода про купівлю ірландською корпорацією CRH у французької групи Lafarge Миколаївського цементного заводу, що у Львівській області. Про це Гал-інфо повідомило джерело.

Нагадаємо, 26 квітня korrespondent.net повідомив: "Ірландська корпорація CRH, один з провідних світових виробників будматеріалів, уклала угоду з французькою групою Lafarge про купівлю належного їй заводу Миколаївцемент (Львівська обл.) за 96 млн євро з урахуванням боргів підприємства.

"Завершення операції залежить від надання необхідних дозволів регулюючих органів", - наголошується в повідомленні CRH.

Більше того, як уточнюється на сайті Lafarge, фінал угоди про продаж заводу, який виробляє цемент "мокрим" способом, планується в кінці 2013 року.

Зазначимо, що Lafarge збереже в Україні три каменярні, продукція з яких реалізується на українському, російському та польському ринку.

Миколаївцемент в 2012 році наростив чистий збиток в 6,8 рази в порівнянні з 2011 - до 74 355 млн грн. У той же час, його активи збільшилися на 8,4% - до 714, 3 млн грн. До кінця року у підприємства не було довгострокових зобов'язань, але його поточні зобов'язання зросли на 65% - до 373, 453 млн грн.

Наприкінці минулого року на підприємстві працювали 536 осіб, тоді як роком раніше - 542.

Сам завод працює з 1950 року, випускаючи цемент енергоємним "мокрим" способом. На підприємстві потужністю 1,4 млн тонн цементу в рік функціонують чотири обертові печі, за допомогою яких у 2010 році виробили 0,85 млн тонн цементу.

Ірландська ж компанія вийшла на ринок України в 1999 році, купивши Подільський цемент (Кам'янець-Подільський Хмельницької обл.). У 2011 році запустила на ньому випуск цементу "сухим" способом з потужністю 2,3 млн тонн на рік. Більше того, в тому ж році CRH купила 51% завод Цемент (Одеса).

Додамо, що Lafarge працює на українському ринку будівельних матеріалів з 1999 року. Виробничі потужності французів об'єднують каменярні в Київській та Рівненській області, родовище в Чернівецькій області та завод з випуску гіпсокартону в Донецькій області...".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...