Слухай онлайн
Економіка

Канада скоротить видобуток нафти для підвищення цін на неї

Канадська провінція Альберта примусово скоротить видобуток нафти для підвищення цін на ринку. Про це оголосила прем’єр-міністр Альберти Рейчел Нотлі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Починаючи з першого січня Альберта запровадить загальне скорочення видобутку на 325 тисяч барелів на день, що становить приблизно 8.7%”, - сказала Нотлі.

Ці обмеження залишатимуться в силі, поки не будуть продані 35 млн барелів нафти, які накопичилися у сховищах. Очікується, що це станеться весною. Після цього обмеження буде зменшено до 95 тисяч барелів на день і зовсім скасовано наприкінці наступного року.

Потреба зменшити видобуток нафти пов’язана із тим, що наразі більшість видобутої в Альберті нафти не може бути вивезена на продаж за межі провінції через нестачу транспортних можливостей. Це спричинило величезне падіння в ціні на нафту, яка нині продається нижче собівартості. За оцінками уряду Альберти, щоденно провінція втрачає через це $80 млн. Таким чином, запроваджені обмеження повинні принести державній скарбниці більше $1 млрд.

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");