Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство  |  Здоров'я

Кандидатів на посади керівників лікарень Львівська облрада затверджуватиме 11 лютого, - Гагалюк

Кандидатів на посади керівників лікарень Львівської області, які перемогли у конкурсі, Львівська облрада затверджуватиме 11 лютого. Про це в коментарі Гал-інфо повідомив перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.
Богдан Гагалюк. Фото - прес-служба Львівської обласної ради.

"Із семи закладів, рішення прийнято стосовно п’яти кандидатів . Усі кандидатури, які погоджені комісією і будуть скеровані ухвалами за засіданні сесії Львівської обласної ради. Маю надію, що воно відбудеться 11 лютого. Обласна рада розгляне кандидатури переможців конкурсу і затвердить, або не затвердить їх.

Щодо двох інших кандидатур, то комісія не прийняла рішення рекомендувати їх на ці посади. На сьогодні вони є виконувачами обов’язків керівників, але їхнє призначення не виноситимуть на розгляд сесії", - пояснив Богдан Гагалюк.

На запитання Гал-інфо, чи можуть ті, хто не пройшов конкурс подаватися повторно, Богдан Гагалюк відповів: "Можуть".

Він також наголосив, що конкурси необхідно провести якнайшвидше.

"Ми розуміємо, що заходимо у медичну реформу. Подача документів у НСЗУ з 10 по 25 лютого, а далі розгляд заявок. У другому кварталі 2020 року входить у дію реформа. Важливо, щоб заклади мали своїх сталих керівників і вони на контрактній основі могли увійти в реформу як повноцінні керівники.

Щодо медицини катастроф ми не знайшли розв’язання цього питання. Виконувач обов’язків, який рік попрацював на посаді отримав вкрай незадовільний підсумок роботи. Тому комісія не погодила його кандидатуру. Маю надію, що будуть нові кандидатури на цю посаду", - сказав Богдан Гагалюк

Нагадаємо, що учора, 23 січня, майже 12 годин тривало засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників семи закладів охорони здоров’я – комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");