Команда ЛДУФК зіграє за третє місце чемпіонату України серед ВНЗ

Збірна команда футболістів Львівського державного університету фізичної культури у Києві відіграла перший матч «Фіналу чотирьох» Студентської ліги України. Підопічні Олега Колобича у серії післяматчевих пенальті поступилися команді ФК «Кременець-Академія» (команда представляє Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію ім. Т. Шевченка) – 4:5.

Основний час гри завершився унічию – 3:3. На перших хвилинах футболісти ЛДУФК відкрили рахунок. Згодом пропустили два голи у контрвипадах суперника. Та влучні удари Лебеденка та Буська відновили статус-кво. Більше того, на останніх хвилинах футболісти ЛДУФК втратили реальну нагоду виграти в основний час гри. А в серії післяматчевих пенальті більше пощастило гравцям «Кременця» – 5:4.

Отож, завтра, 31 травня, футболісти ЛДУФК гратимуть за третє місце із ФК «Тернопіль-Педуніверситет».