Слухай онлайн
Cуспільство

Комісія ініціює напрацювання концепції створення нових індустріальних парків на Львівщині

У 2022 році в Україні планується здійснювати фінансування з державного бюджету перспективних індустріальних парків. Львівщина вже має 9 індустріальних парків, однак сьогодні є потреба переходу цієї кількості в якість для отримання фінансової допомоги з державного бюджету та реалізації інвестиційних проєктів.
фото - пресслужба ЛОР

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Зокрема, голова комісії з питань розвитку місцевого самоврядування Володимир Кирилич зазначив:

«У контексті продовження реформи децентралізації – створення індустріальних парків є важливим інструментом розвитку територіальних громад. Адже це – активізація підприємництва, покращення інфраструктури, поява нових робочих місць, розвиток виробництва, додаткові джерела наповнення бюджетів. Здорова конкуренція між громадами за інвестора – апріорі сприятиме зростанню добробуту мешканців Львівщини. А саме це і є нашою основною метою.

Відтак вважаємо за необхідність напрацювати концепцію створення нових індустріальних парків на Львівщині. 

Цей документ має передбачати не місце розташування індустріального парку, а підходи визначення цього місця, з врахуванням кількості потенційних робочих місць, необхідної площі землі, доступності ліній електромереж тощо.

Маючи таку обласну концепцію, будемо звертатися до територіальних громад щодо виділення земельних ділянок під індустріальні парки.

Головне – нові індустріальні парки мають започатковуватися там, де вони потрібні і мають перспективу розвитку».

У підсумку комісія звернулася з пропозицією до департаменту економічної політики Львівської ОДА напрацювати концепцію створення нових індустріальних парків на теренах області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ