Слухай онлайн
Cуспільство

Комісія ЛОР рекомендувала звільнити заступника директора львівського БТІ

Сьогодні під час засідання постійної комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та ПЕК було рекомендовано звільнити з займаної посади заступника директора львівського БТІ.

Присутній на засіданні комісії Комарницький Богдан, не зміг відповісти на запитання членів комісії та пояснити чим він займається на займаній посаді. Одноголосним рішенням було проголосовано рекомендувати Львівській обласній раді звільнити його з займаної посади.

Варто зазначити, Комарницький Богдан Михайлович був призначений на посаду заступника директора обласного комунального підприємства Львівської обласної ради "Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки" в 2016 році. Попереднім місцем його праці була Золочівська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, де він працював на посаді заступника начальника інспекції.

В липні 2015 року Комарницький брав участь в конкурсі на посаду начальника Головного управління ДФС у Львівській області.

Як повідомили джерела Гал-інфо, Богдан Комарницький був призначений заступником директора Львівського БТІ за сприяння колишнього голови обласної ради Олександра Ганущина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ