Слухай онлайн
Cуспільство

Конкурс ʺМій вибір – життя без наркотиків": поліція Львівщини нагородила переможців

Сьогодні, 3 березня, в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулось нагородження юних учасників конкурсу буклетів, малюнків та плакатів, присвячених профілактиці вживання наркотиків серед дітей та молоді. Про це Гал-інфо повідомили у відділі коунікації поліції Львівської області.
Фото: поліція Львівської області

Обласний конкурс під назвою ʺМій вибір – життя без наркотиківʺ був організований співробітниками сектору ювенальної превенції поліції Львівщини спільно з працівниками Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

На конкурс було подано близько двохсот робіт. За допомогою образотворчого мистецтва юні художники намагались донести до своєї аудиторії головну ідею - наркотики – це зло, що руйнує та знищує усіх, хто їх вживає і закликали своїх однолітків у жодному разі не піддаватись спокусі.

Компетентне журі оцінювало оригінальність задуму, емоційний вплив, композицію, креативність та, звичайно, якість виконання роботи. Переможцями конкурсу у різних номінаціях стали:

  • Юрій Сайко, учень Перемишлянської ЗОШ-гімназії І-ІІІ ст. – номінація ʺБуклетʺ,
  • Діна Ліщенко, вихованка Червоноградського БДЮТ – номінація ʺМалюнокʺ,
  • Софія Куліш, учениця ДНЗ ʺЛьвівське ВПХУʺ - номінація ʺПлакатʺ.

Юних учасників конкурсу привітали начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, начальник сектору ювенальної превенції поліції Львівщини Віктор Новачук,  директор Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Святослав Опенько та керівник Громадської організації ʺЗакон.Порядок.Достатокʺ Юрій Черга.

ʺЗавдання перед журі стояло, прямо скажемо, непросте. На мій погляд, усі представлені роботи були достойні нагороди - і не лише через тематику, яка є дуже близькою нам, поліцейським. Мені дуже приємно, що на Львівщині так багато дітей, котрі вміють на надзвичайно високому художньому та креативному рівні висвітлити проблему вживання наркотиків, а також знайти для цього переконливі образи, які беруть за душу і змушують задуматисьʺ, - зазначив Василь Віконський, вручаючи нагороди учасникам конкурсу. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");