Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

Конкурсна комісія заслухала ще трьох кандидатів на посаду керівника Львівського перинатального центру

Конкурсна комісія заслухала ще трьох кандидатів на посаду керівника Львівського перинатального центру. Про це повідомили в прес-службі ЛОР.

У понеділок, 17 грудня, у Львівській обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр». 

Відтак свої програми розвитку установи в короткостроковій та довгостроковій перспективі на розгляд комісії представили троє кандидатів: Марія Малачинська, Ігор Потапов та Михайло Степанчак. Отож, сьогодні конкурсна комісія повністю завершила заслуховування претендентів на керівну посаду, відтак планує до 22 грудня прийняти остаточне рішення.

Нагадаємо, нового керівника буде призначено рішенням сесії строком на 5 років. Попередньо усі претенденти виступили на громадських обговореннях, також відбулися зустрічі із трудовим колективом установи.

Як відомо, попередній конкурс на директора Львівського обласного перинатального центру було визнано таким, що не відбувся. Жодна із трьох кандидаток не набрала достатньої кількості голосів членів конкурсної комісії. Відтак було оголошено новий конкурс.

Опісля за пропозицією департаменту охорони здоров’я ЛОДА управління майном спільної власності Львівської облради призначило виконувачем обов’язків директора Львівського перинатального центру Ігоря Потапова.

Нагадаємо, Львівський перинатальний центр відкрився за участі Президента України у червні 2018 року після тривалої реконструкції. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ