Слухай онлайн
Політика

Козицький: Діти мають отримувати якісну освіту

Про це сьогодні, 11 лютого, у межах звіту про виконану роботу за рік розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.
Максим Козицкий

Козицький: На боротьбу з коронавірусом мобілізувалася уся Львівщина:

У минулому році на Львівщині покращили матеріально-технічне забезпечення 32-х створених навчально-практичних центрів.

"Як і минулого року, так і у 2021 році наша увага буде зосереджена на профтехосвіті.  Вона має для економіки неабияке значення, тому ми докладемо максимум зусиль, аби молодь могла прогресувати та вдосконалюватись. Адже професіонали, які люблять свою роботу, завжди будуть затребувані на ринку праці", - зазначив Максим Козицький.

Нагадаємо, що у державному бюджеті 2021 року на створення центрів закладено 150 млн гривень, що на 50 млн більше, ніж торік. Зараз МОН завершило прийом заявок від областей і вже найближчим часом визначить заклади, які отримають кошти на створення центрів. Відтак, на Львівщині цьогоріч планують відкрити 9 навчально-практичних центрів. Наша область подала найбільше заявок на створення таких центрів.

"Велику увагу  ми також приділяємо покращенню інфраструктури закладів дошкільної, шкільної освіти Львівщини. 1236 закладів освіти забезпечені обладнанням, меблями, інвентарем. Ми також  оновили 106 шкільних їдалень", - додав очільник Львівщини. 

Зокрема, на Нову Українську Школу було виділено 113 млн грн.  У межах обласної програми придбали 54 нових шкільних автобуси, що збільшило охоплення послугою довезення учнів до 97%. 

За минулий рік нам вдалось додатково створити 884 місця в дитячих садках і тепер рівень охоплення дошкільною освітою становить 87%.

"Наші діти повинні і будуть навчатися в найкращих умовах. Від цього залежать їх успіхи у навчанні та як наслідок – успіхи Львівщини та її майбутнє", - наголосив Максим Козицький. 

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 11 лютого у Центр імені Митрополита Андрея Шептицького тривала пресконференція голови Львівської ОДА, під час якої Максим Козицький підсумував роботу упродовж року на посаді.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ