Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

КВУ назвав лідерів фракцій, які провалили роботу в Раді в 2021 р.

Комітет виборців проаналізував роботу лідерів парламентських фракцій у 2021 р. Окремі лідери фракцій фактично провалили роботу за певними напрямками.
інфографіка - КВУ

Про це інформує пресслужба КВУ.

Вадим Рабінович був зареєстрований на менше 20% пленарних засідань, Давид Арахамія – пропустив понад половину засідань комітету, Юрій Бойко – майже не брав участі в голосуваннях. 

Вадим Рабінович (ОПЗЖ) був зареєстрований на 16% пленарних засідань, відвідав 19% засідань комітету, взяв участь лише в 1% голосувань. Впродовж року співголова фракції ОПЗЖ мав 6 виступів під час пленарних засідань. Жоден проєкт закону його авторства не було прийнято. 

Юрій Бойко (ОПЗЖ) був зареєстрований на 73% пленарних засідань, відвідав 55% засідань комітету, взяв участь в 3% голосувань. Мав 9 виступів та жодного успішного закону.

Юлія Тимошенко («Батьківщина») була зареєстрована на 54% пленарних засідань, відвідала 50% засідань комітету, взяла участь в 50% голосувань. Жодного закону її авторства не було прийнято. Натомість в Ю. Тимошенко найбільша кількість виступів за рік серед голів фракції – 188 разів. 

Давид Арахамія («Слуга Народу») був присутній на 92% пленарних засідань. При цьому відвідав лише третину засідань комітету з питань нацбезпеки і оборони – 38%. Також взяв участь менше, ніж у половині голосувань ВР (47%). Кількість виступів є нижчою, ніж в інших голів фракції (25 виступів), однак Д. Арахамія має найбільше прийнятих законів його авторства – 16 законів, що пояснюється його статусом як представника монобільшості. 

Найвищі показники роботи в 2021 році демонстрували Ірина Геращенко («ЄС»), Ярослав Железняк («Голос») та Артур Герасимов («ЄС»). 

І. Геращенко була присутня на 93% засідань Ради та на 93% засідань комітету, взяла участь в 78% голосувань, 187 разів виступала під час пленарних засідань. 

Я. Железняк відвідав найбільшу кількість пленарних засідань – 97% (1-ше місце серед голів фракцій). Також Рада прийняла відразу 11 законів його авторства. Більше лише в Д. Арахамії. 

А. Герасимов був присутній на 100% засідань комітету та взяв участь у 85% голосувань Ради (1-ше місце).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ