Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Лазорко називає заяви Горлач про можливий арешт майна НПК „Галичина” політиканством і нічого не чув про кримінальні справи проти підприємства

На ВАТ НПК „Галичина” не знають, що майно підприємства хочуть арештувати. Про це „Гал-info” повідомив голова правління НПК „Галичина” Олександр Лазорко.
За його словами, він вперше почув про це від кореспондента „Гал-info” . „Я про не чув. Якщо ФДМ приймає таке рішення, то він мав би насамперед поінформувати нас, але жодних листів чи звернень нам не надходило. Це ніщо інше як політиканство зі сторони голови регіонального відділення Наталі Горлач, яке триває уже понад три місяці”, — зазначив Олександр Лазорко. 
 Він також запевнив, що на підприємстві не знають і про дві кримінальні справи, порушені Генеральною прокуратурою проти НПК „Галичина” за ухиляння від сплати податків, сплати ПДВ, які стосуються періоду звітності за 2003-2004 років. „Щодо цього питання ніяких документів нам не надходило”, — заявив Олександр Лазорко.
Як повідомляло „Гал-info”, ФДМУ 19 червня подав у Господарський суд області заяву про вживання допоміжних заходів щодо рішення зборів акціонерів ВАТ НПК „Галичина” від 23 травня. Мова йде про накладення арешту на майно підприємства. Також 21 червня начальник Державної податкової адміністрації у Львівській області Віталій Хилюк заявив, що Генеральна прокуратура відкрила дві кримінальні справи проти НПК „Галичина” за ухиляння від сплати податків, сплати ПДВ. Усі справи стосуються періоду звітності за 2003-2004 років.
Нагадаємо, як повідомляло „Гал-info”, на зборах акціонерів 28 лютого новим головою правління НПК „Галичина” було обрано Олександра Лазорка замість Володимира Гусакова, до складу правління „Галичини” також увійшли Наталія Парахоняк, Мирон Огар, Василь Чайовий, Богдан Баразний, Артур Григорян та Сармен Вердян. В наглядову раду ввели Констянтина Жоченю (голова), Івана Колесника, Сергія Мельника, Сергія Вікторовського, Олександра Дмитренка, Айка Памбухчяна, Дмитра Шаверіна, Граєра Черкіняна і Жираєра Черкіняна. Пізніше зі складу ревізійної комісії виключені Олександр Дмитренко, Дмитро Шаверін; зі складу ревізійної комісії Мирон Огар, Василь Чайовий. Таким чином наглядова рада залишилася у складі семи чоловік. До складу правління входять п’ять чоловік.
Акціонери також змінили реєстратора „Галичини”, вирішивши передати реєстр від фірми „Реєстратор” (Луцьк) „Реєстраційній компанії „Профіт” (Дніпропетровськ). Ці рішення були підтверджені на зборах акціонерів, які відбулися 16 травня. Також тоді було затверджено прибуток підприємства у розмірі 13 млн грн. І відхилено пропозицію ФДМУ про скерування 40% прибутків на виплату дивідендів. Під час зборів акціонерів 23 травня прийняте рішення про відчуження майна. Також ФДМУ заблокував рішення про ліквідацію дочірніх підприємств НПЗ №1, „Євронафта” та „Свічковий завод”, оскільки у них несформовано статутний фонд. Планувалося, що НПЗ №1 та свічковий завод ліквідують шляхом приєднання до „Галичини”.
За даними експертів, близько 74% акцій НПК зосереджені у ФПГ „Приват”, 25,5% — у власності держави і фізичних осіб. За даними начальника ФДМУ у Львівській області Наталі Горлач, Держава є найбільшим акціонером, решта акціонерів не мають пакету акцій більше 10%.
У 2006 році прогнозовані обсяги виробництва НПК „Галичина” становитимуть 1,8 млрд грн. Крім того, заплановано переробити 1,8 млн тонн нафти. Прогнозований прибуток — 54 млн грн. Обсяги інвестиційної програми— 120 млн грн. У січні-квітні 2006 року НПК „Галичина” зменшив переробку нафти порівняно з аналогічним періодом 2005 року на 45,8% – з 614,0 тис. тонн до 33,6 тис. тонн. У січні–квітні 2006 року Дрогобицький НПК „Галичина” працював на українській та російській нафті, бо казахська на завод не надходила. Українські нафтовики поставили 268,5 тис. тонн, російка нафта на НПК надійшла обсягом 77,2 тис. тонн. Із поставленої нафти – 345,7 тис. тонн - було перероблено 332,6 тис. тонн.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ