Слухай онлайн
Cуспільство

Луцьк поповнить тролейбусний парк на 59 нових тролейбусів

Кабінет Міністрів України та Європейський інвестиційний банк 9 грудня уклали ряд Кредитних угод на загальну суму 640 млн євро, в рамках якої 200 млн євро буде спрямовано на проєкти з покращення якості та надійності громадського транспорту у 20 містах України. Про це повідомили 12 грудня Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.
Фото Луцька міська рада

Частина з цих коштів буде спрямована на реалізацію вже другого проєкту Луцької МТГ із закупівлі 30 нових сучасних тролейбусів, шість із яких будуть обладнані системою автономного ходу та зможуть забезпечити якісними транспортними послугами райони міста та старостинські округи, не обладнані контактною мережею. Впровадження даних заходів заплановане на 2022-2023 роки.

Нагадаємо, що триває реалізація першого транспортного проєкту – «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька», в рамках якого передбачено закупівлю 29 сучасних тролейбусів, 2 з яких було поставлено в поточному році, а решту – 27 одиниць ми отримаємо вже в новому 2021 році.

Таким чином, до закінчення 2021 року тролейбусний парк Луцького підприємства електротранспорту поповниться на 29 нових тролейбусів, а до кінця 2023 року кількість нових тролейбусів становитиме вже 59 одиниць.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ