Слухай онлайн
Культура

Львів долучається до Всесвітнього дня туризму

26-27 вересня Львів долучиться до святкування Всесвітнього дня туризму. З цієї нагоди львівські музеї, екскурсоводи і туристичні компанії підготували святкові пропозиції для туристів, гостей міста і його мешканців.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Цього року програма святкування Всесвітнього дня туризму у Львові охоплює 26 і 27 вересня – неділю і понеділок.

«До Всесвітнього дня туризму музеї влаштовують години вільного входу, також, буде можливість у певні години безкоштовно піднятися на вежу Ратуші, екскурсоводи, туристичні компанії і музеї безкоштовно або зі знижкою проведуть квести та екскурсії, а у Центрах туристичної інформації серед гостей міста шляхом вікторини будуть розіграні цікаві подарунки. Крім цього, на фейсбук-сторінці Lviv.Travel до Дня туризму розігрується проживання у готелі, Lviv city card та кава із сувенірними горнятками», – розповідає Галина Гриник, в.о. начальника управління туризму.

Щоб взяти участь у квестах та екскурсіях потрібно зареєструватись за вказаними у програмі номерами телефонів (програма додається).

«Усі заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних вимог, в тому числі кількість учасників у екскурсійних групах буде не більше 20 осіб», – зазначають організатори.

Програма до Всесвітнього дня туризму у Львові на сайті lviv.travel.

Подія у фейсбук – https://bit.ly/3kv8U9l

Організатор – управління туризму Львівської міської ради, (032) 297-57-53, tourism@lvivcity.gov.ua.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ