Слухай онлайн
Економіка

Львів розвиває співпрацю з Саудівською Аравією в туристичній сфері

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/3
З початку липня Львів отримав пряме сполучення з містами Ер-Ріяд, Джедда та Ель-Касім (Саудівська Аравія). Україна є новим цікавим напрямом для туристів з Саудівської Аравії. Своєю чергою Львівський туристичний офіс працює над тим, щоб популяризувати Львів серед туристів з цієї країни. Про це повідомили 7 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Зокрема, ще до відкриття прямого рейсу Львів – Ер-Ріяд, сюди прибула група провідних туроператорів Саудівської Аравії. Вони ознайомились з містом, а також зустрілись з представниками туристичного бізнесу Львова для налагодження прямих контактів.

3 липня до Львова прибула маркетингова команда авіакомпанії Flynas. Вони відвідали мальовничі місця у Львові, ознайомились з музеями та тематичними закладами міста. Результатом їхньої роботи стане серія промоційних роликів про Львів, Київ та Україну в цілому.

"Ми раді бачити нових туристів у Львові. Гості з Саудівської Аравії здебільшого подорожують сім’ями, цікавляться архітектурою та зеленими зонами. Ми розуміємо, що це представники зовсім іншої культури, але бачимо, що львівський бізнес швидко адаптується під їхні потреби. Ми в свою чергу стараємось його підтримати, зокрема, запрошуємо на тренінги по роботі з цим напрямом, ділимось контактами", - коментує в.о. начальника управління туризму Галина Гриник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ