Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

«Львівелектротранс» отримає за перевезення пільговиків на 1,5 млн грн менше, ніж торік

У січні 2011 року ЛКП «Львівелектротранс» перевіз всього 5 522,2 тисячі пасажирів, з яких понад 3 550,0 тис. – безплатні. У грудні 2010 року загальна цифра перевезень становила 6 579,7 тисяч пасажирів. З них 2 358,3 тисяч платних пасажирів і 4 221,4 тис. безплатних. Станом на 1 лютого із Державного бюджету надійшло на підприємство лише 1 мільйон 70 тисяч гривень. Тому електротранспортники недоотримали заробітну плату, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Така ситуація склалася внаслідок постійного недофінансування з боку держави, – говорить директор ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа. – Тільки за минулий рік із виділених із Державного бюджету коштів на перевезення пільгових категорій пасажирів електротранспортники недоотримали 1 мільйон 600 тисяч гривень. Цьогоріч, незважаючи на підняття цін на матеріали та запасні частини, субвенція порівняно з минулим роком зменшилася від 29 мільйонів 372 тис грн до 27мільйонів 700 тис. грн. На сьогодні внутрішні резерви практично вичерпані. Підприємство тримається на пенсіонерах. Нині залучити до роботи фахових спеціалістів нереально, позаяк, зарплата не відповідає рівню затрат праці».

Щоб не дозволити електротранспорту зупинитися остаточно, профспілкові активісти підприємства звернулися до Прем’єр-міністра України, Міністра соціальної політики, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голови Львівської обласної державної адміністрації та голови ЦК профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України з проханням збільшити розмір компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів на суму минулорічного боргу – 1,6 млн грн, а субвенцію з Державного бюджету на 2011 рік скеровувати на підприємство в розмірах рівномірно розподілених по місяцях року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ