Слухай онлайн
Економіка

"Львівелектротранс" планує упродовж року відремонтувати декілька кабельних ліній

Як повідомили в ЛКП "Львівелектротранс", для забезпечення безперебійної роботи трамвайних вагонів у центральній частині міста Львова необхідно провести ряд комплексних заходів.
Фото Олена Ляхович

За словами головного інженера ЛКП "Львівелектротранс" Володимира Коваліва, за рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради ЛКП "Львівелектротранс" передало проект та експертний висновок у ЛКП "Львівавтодор", який виступає замовником "Капітального ремонту кабельних ліній напругою 600 В постійного струму (фідери) від тягової підстанції № 6 до пл. Митної та вул. Личаківської у м. Львові" за проектом "Міський громадський транспорт України".

"У 2021 році у ЛКП "Львівелектротранс" за наявності фінансування планується відремонтувати та провести заміну кабельних ліній (фідерів) на таких ділянках:

  • Фідерну лінію "Гонти" заплановано відремонтувати поточним ремонтом впродовж року.
  • Завершення капітального ремонту фідерної лінії "Городоцький – 1" протяжністю 1205 м. Орієнтовна вартість 986 тис грн.
  • Фідерна лінія від ТП №13 до вулиці Стуса – 450 м, вартістю 1 800 000 грн. з встановленням комірки та обладнання.
  • Фідерна лінія "Шевченка-2" від ТП №12 по вулиці Повітряній, 88-А до вулиці Левандівської (залізничний міст) протяжністю 2 200 м. Вартість – 7 500 тис грн.
  • Відновлення фідерів "Промисловий" - 300 м (орієнтовна вартість – 900 тис грн.) та "Трамвайне депо – 2" – 960 м (орієнтовна вартість – 2 400 000 грн.)", – розповів Володимир Ковалів.

Виконання вищезазначених робіт є вкрай необхідними для стабільної роботи підприємства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ