Слухай онлайн
Економіка  |  Політика

Львівщина активізує співпрацю із Туреччиною

24 червня т.в.о голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гульдере, - повідомляють у прес-службі ЛОДА.
Львівщина активізує співпрацю із Туреччиною

Ростислав Замлинський подякував Надзвичайному і Повноважному Послу за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також ознайомив із економічним, культурним, туристичним розвитком Львівщини.

“Дякую вам та усьому турецькому народу за підтримку у наших прагненнях відстоювання державних цінностей та національних інтересів на міжнародній арені. З Туреччиною нас пов’язують хороші культурні та бізнес - зв’язки. Важливо продовжувати цю співпрацю, на Львівщині  ми ставимо завдання сприяти і вітчизняним, і іноземним інвесторам, хто хоче розвивати бізнес тут, починаючи від  відведення земельної ділянки і завершуючи отриманням дозволів”,- зазначив Ростислав Замлинський.

Під час зустрічі Ростислав Замлинський запросив турецьких туроператорів взяти участь у Міжнародній виставці “ТурЕкспо”, а також представників бізнесу  приїхати на Міжнародний економічний форум, який відбуватиметься наприкінці жовтня.

Відтак, сторони акцентували увагу на співпраці в аграрному секторі, харчопереробній галузі, сферах культури, туризму, а також розвитку індустріальних парків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");