Львівська борчиня перемогла на турнірі в Єгипті

Юлія Ткач блискуче виступила на рейтинговому турнірі з боротьби в Александрії
фото пресслужби ЛМР

Львівська борчиня Юлія Ткач перемогла на рейтинговому турнірі з боротьби, що відбувся в Єгипті.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Юлія Ткач блискуче виступила на рейтинговому турнірі з боротьби в Александрії. Юлія у Єгипті виступала у ваговій категорії до 59 кг і стала переможницею турніру, у фіналі поборовши діючу чемпіонку світу та Європи у цій ваговій категорії молдованку Анастасію Нічіту.

Юля Ткач розпочинала турнір з чвертьфіналу, де перемогла представницю Казахстану, а у півфіналі не залишила шансів китаянці.

«Дуже рада гарному виступу. У фіналі перемогла діючу чемпіонку світу та Європи. Після турніру в Єгипті буду готуватися уже до чемпіонату Європи», – сказала Юлія Ткач.

Алла Белінська, яка з січня 2023 року виступає за Львівську область, стала бронзовою призеркою цього турніру у вазі до 68 кг. У сутичці за бронзу Алла перемогла чешку Аделу Ганзлічкову.

Оксана Лівач на цьому турнірі посіла підсумкове 5-те місце. У сутичці за бронзу Оксана поступилася представниці Китаю.

Загалом представниці України на цьому турнірі вибороли сім медалей.