Слухай онлайн
Здоров'я

Львівська лікарня отримала чеське обладнання на суму близько 6 млн грн

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/5
Сьогодні Генеральний Консул Чехії у Львові Павел Пешек відвідав клінічну лікарню швидкої медичної допомоги міста Львова. Там він оглянув нове медичне обладнання, яке отримала лікарня завдяки програмі уряду Чеської Республіки "Гуманітарна відповідь на пандемію COVID-19". Про це повідомили 29 квітня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Як зауважив керівник лікарні Олег Самчук, це обладнання вкрай необхідне у щоденній роботі медичного закладу.

ʺУ зв’язку з пандемією, минулого року чеський уряд вирішив виділити кошти для декілька країн-партнерів, в тому числі і України, щоб допомогти у боротьбі з пандемією. В межах цієї допомоги надані кошти для цього проекту – чеський уряд виділив приблизно 6 млн грн на обладнання для лікарні швидкої допомоги Львова. Сподіваюсь, що це обладнання буде корисним під час пандемії і буде внеском для майбутнього розвитку лікарні. Будемо співпрацювати й надаліʺ, - зазначив Генеральний Консул Чехії у Львові Павел Пешек.

Так, Міністерство закордонних справ Чеської республіки та ʺБлагодійний фонд ʺНевідкладна медична допомогаʺ уклали договір про надання цільової фінансової допомоги. Відтак, благодійники придбали для лікарні медичне обладнання чеського виробництва: 1 велику мийно-дезінфекційну машину, 12 електрокоагуляторів, біохімічний та гематологічний аналізатори.

ʺМи дякуємо уряду Чехії, тому що наша лікарня – одна із трьох, які перемогли в цьому проекті і отримали чеське обладнання. Це мийна машина для дезінфекції інструментарію в операційний блок, 12 коагуляторів і лабораторне обладнання. Це обладнання для повсякденної роботи лікарні – для аналізів, оперативних втручань і мийки інструментів. Нам навіть треба декілька таких мийних машин, тому операції в лікарні збільшилися в рази – щоденно маємо близько 50-60 відкритих операцій. А ми плануємо відкрити до кінця року ще 10 нових операційних, і потім ще 10. Тому обладнання дуже потрібне лікарні, і його треба в рази більше, тому що це дуже велика лікарня. Дякуємо, що вдалося виграти цей грант, і будемо просити про наступну співпрацю, щоб це обладнання примножитиʺ, - зазначив керівник лікарні швидкої медичної допомоги Львова Олег Самчук.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, новонародженим недоношеним діткам лікарні на Орлика благодійниця подарувала восьминіжок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ